Rüyada vahşi hayvanları görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada vahşi hayvanları görmek

Rüyada vahşi hayvanları görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vahşi hayvanları görmek yakında evlilik yapacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de altı şekilde tabir olunur: a) Zevk ü şevk , b) Mal , c) Riyaset , d) Evlat , e) Şecaat , f) Haramdan sakınmak…
# Saniyen yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise pek yakında nişanlanacağınıza veya evleneceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde  bir hakkı veya borcu inkar edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal kazanç elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 630 ( altıyüzotuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan ömrü üç konaktan ibarettir. Bu konaklar çocukluk, gençlik ve ihtiyarlıktır. Ömür, ebediyet yolculuğumuzda tek sermayedir. Zamanı boş yere harcayıp zayi etmek, bir daha elimize geçmeyecek olan bu sermayeyi israf etmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here