Rüyada vahşi hindi görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada vahşi hindi görmek

Rüyada vahşi hindi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vahşi hindi görmek ilim öğrenmekle meşgul olacağınıza ancak bir fayda elde edemeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir davranışta bulunup karşılığında teşekkür edileceğinize işarettir.
# Saniyen huzursuz bir dönem geçireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sürekli kavga ve fitne peşinde olan kimseye işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için tatlı dilli hizmetkara işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kişinin bu rüyayı görmesi, ızdırap veren yoksulluğa işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 655 ( altıyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendimi arıyorum, gören var mı?Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz.leri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here