Rüyada vahşi köpek görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada vahşi köpek görmek

Rüyada vahşi köpek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vahşi köpek görmek gerçek hayatta da o hikayenin benzerini yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zarardan güvende olacağınıza işarettir.
# Saniyen malında ticaret, nefsinde menfaate, eğer işinde ehilse vali olur. Düşmanı varsa düşmanını kahreder. Bazı rüya tabirlerinde ise hayatta her an himaye edilmeye ferah ve sürura delalettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya bir sürtüşme veya faciayla karşılaşacağınıza ve bu sürtüşme veya facianın muhtemelen sizi de etkileyeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir yabancının sizinle arkadaş olacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 614 ( altıyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4542 – Hz. Ebu Zerr radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Şurası muhakkak ki, yeryüzündeki ilk ev, mübarek olsun ve içinde namaz kılınsın diye Mekke'de inşa edilen Kâ'be'dir" buyurdular.Ben: “Sonra hangisi?" diye sordum. "Mescid-i Aksa" buyurdular. Ben: "İkisi arasında ne kadar fark var?" dedim. "Kırk yıl!" buyurdular."Buhari, Enbiya 8, 40; Müslim, Mesacid 2, (520); Nesai, Mesacid 3, (2, 32).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here