Rüyada vajinadan kan gelmesi

46
0
PAYLAŞ

Rüyada vajinadan kan gelmesi

Rüyada vajinadan kan gelmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vajinadan kan gelmesi büyük bir şahsiyetten veya yabancı bir kimseden mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal bulacağınıza ve yöneticilik yapacağınıza işarettir.
# Saniyen zikr-i cemil ve hayrı çok bir adama delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin risk altında olduğuna işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde akrabalarınızla sorun yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinden menfaat görmeye işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 903 ( dokuzyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ey gafil! Dünyevi menfaatler peşinde koşan vaizlerin sohbetlerini dinlemektense bu eşsiz eseri düzenli bir şekilde okumaya devam etmek bin kat evladır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here