Rüyada vajinadan saç çıkması

66
0
PAYLAŞ

Rüyada vajinadan saç çıkması

Rüyada vajinadan saç çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vajinadan saç çıkması yakın gelecekte arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir kimsenin fazla olan malından istifade etmeye işarettir.
# Saniyen hayatınızın düzene gireceği anlamına delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zarara veya tehlikeye neden olacak bir şey söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir şiddete maruz kalacağınıza ve bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 559 ( beşyüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1030 – Ebü Said radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Benî Lihyan kabilesine bir askerî birlik göndermeye karar vermişti: "Her iki kişiden biri atılsın, sevapta ortak olacaklar" buyurdu.Müslim, İmâret,1896.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here