Rüyada vajinanın dikilmesi

46
0
PAYLAŞ

Rüyada vajinanın dikilmesi

Rüyada vajinanın dikilmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vajinanın dikilmesi işlerinizin tekrar iyi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de topladığınız çekirge miktarınca malınızı eşinizin akrabalarına harcayacağınıza işarettir.
# Saniyen eşinizi rencide edeceğinize… tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir makam elde edeceğinize delalet eder.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda ailece büyük bir tehlike içerisinde olacağınıza yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Allahın fazlıyla günahlarınızın bağışlanacağına tabir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 535 ( beşyüzotuzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bağdat’ın maneviyat büyüklerinden Ahmed Rufai Hazretleri bir gün ders verdiği öğrencilerine der ki:İçinizde kim bir ayıbımı görürse hemen söylesin ki o ayıbımı vakit geçirmeden düzelteyim, tekrar etmeyeyim!Kimseden bir ses çıkmaz. Ancak bir talebesi parmağını kaldırır:Efendim der, sizde benim gördüğüm büyük bir ayıp var.Söyle bakayım evladım o ayıbımı da hemen düzelteyim!Gözleri yaşararak konuşan talebe, hocasının ayıbını şöyle ifade eder:Sizin en büyük ayıbınız, bizim gibi günahkârları talebe olarak kabul etmenizdir!Bu söz üzerine derin bir sessizlik başlar. Neden sonra Rufai Hazretlerinden şu söz duyulur:Kendisini günahkâr bilme olgunluğuna erişen bu talebemi yerime halife tayin ediyorum. Bundan sonra ben olmadığım zamanlarda sohbeti o yapacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here