Rüyada vajinaya dokunmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada vajinaya dokunmak

Rüyada vajinaya dokunmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vajinaya dokunmak faydası olmayan bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşla karşılaşacağınıza yorumlanır.
# Saniyen kadınlar sayesinde çok fazla mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise herkese karşı iyi olacağınıza, kimse hakkında art niyet taşımayacağınıza ve herkesin hacetini reva edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya bahtınızın açılacağına ve mutlu olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rahmet kapılarının yüzünüze açılacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 5 ( beş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Herhangi bir sahabinin adını yazdığımız veya söylediğimiz zaman, hemen arkasından “Allah ondan razı olsun” anlamında “radıyallâhu anh (kısaca r.a.)” dua cümlesini ekleriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here