Rüyada vali ile konuşmak

Rüyada vali ile konuşmak

Rüyada vali ile konuşmak acemice yaklaşımlarınız nedeniyle bazı hedeflerinizden uzaklaşacağınıza işarettir.Saniyen rüya sahibinin çevresindeki insanlar arasında bulunan çok sevdiği bir kişinin, hayat içinde yaşadığı bazı olaylardan ötürü iş hayatında ve sosyal hayatında çok pasif davrandığına, sorumluluklarından kaçındığına, bu yüzden ortaya çıkacak birçok sorunla uğraşmaktan kaçarak kendisinis güvence altına aldığını düşünmekte olduğuna ancak bu şekilde devam Bazende rüya sahibini endişelendiren, düşündüren, tabir yerindeyse hop oturup hop kalkmasına neden olan bazı konuların varlığına dikkat çekilir.
# Rüyada vali ile konuşmak onu heyecana ve ıstıraba atacak bir kana delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin çok zorlu ve yıpratıcı bir döneme gireceğinin habercisidir.
# Rüyada vali ile konuşmak üç vech ile tâbir edilir: a) Aile , b) Mal , c) Gam ve keder
# Ünlü Alim İbn-İ Sûdûnnin tabirinde para ile ilgili beklentilerin karşılanacağı güzel bir döneme giren rüya sahibinin, tüm mal varlıklarını yeniden değerlendireceğini, bazı taşınmazları satarak değişik şekillerde para yatırımı yapacağını işaret eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here