Rüyada vali ile konuşmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada vali ile konuşmak

Rüyada vali ile konuşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vali ile konuşmak çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ilginç ve sıra dışı bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen yediği şeyin piyasada azalacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yüzüğü alan kişi de size başka bir yüzük vermişe, bir kadına evlilik teklifinde bulunacağınıza ancak bu teklifin reddedileceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya faydasız bir diyalogla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kuvvet, önderlik ve büyüklüğe işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 718 ( yediyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

407 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Yol hususunda ihtilaf ederseniz genişliğini yedi zira yapın."Buhârî, Mezâlim 29; Müslim, müsâkat 243, (1613); Tirmizî, Ahkâm 20, (1355); Ebu Dâvud, Akdiye 31, (3633), İbnu Mâce, Ahkâm 16, (2338).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here