Rüyada vali ile sohbet etmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada vali ile sohbet etmek

Rüyada vali ile sohbet etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vali ile sohbet etmek bir aşk arayışına çıkacağınıza, ancak bu konuda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz balık miktarınca gelir elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen bir tehlikeyle karşılaşacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı insanlar tarafından kıskanılacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya İslama pek sıcak bakmadığınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüya sahibinin rızkını kazanacak kadar çalışıp geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine ve yalnızlıktan şikâyet etmeyeceğine yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 39 ( otuzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Başkalarının kusuru bizim günahlarımızı örter mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here