Rüyada vali olmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada vali olmak

Rüyada vali olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vali olmak istediğiniz şeylerin olacağını işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de izzet, ikbâl, hayır ve berekete işarettir.
# Saniyen bazı konularda tedbirli olmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dört şekilde tabir edilir: a) İman , b) Hayır , c) Selamet , d) İyilik..
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için daha önce musibet görmüş eşlere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun uğraşlar sonucu hedefinize ulaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 328 ( üçyüzyirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyayı sevenler, dünyalıkları için âhiretlerini terk ediyorlar. Sen, Allah-ü Teâlâ’nın emirlerini yapabilmek için dünyayı terk et.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here