Rüyada validen para almak

21
0
PAYLAŞ

Rüyada validen para almak

Rüyada validen para almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada validen para almak içtiğiniz su miktarınca hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o yıl çok sayıda insanın hac veya umre yapacağına işarettir.
# Saniyen başkalarının üzüntülerine sevineceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayır işler yapacağınıza ve dünyevi menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza yorumlanır.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 372 ( üçyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kurtuluş üç şeydedir: İlim, amel ve ihlâs. İlimden maksat, ehl-i sünnet inancını öğrenmektir. Amelden gaye, Kur’an ve Sünnet’in hükmüne göre yaşamaktır. İhlâs ise bütün bunlarda samimi olması, bu yaşayışı diğer insanlarla paylaşması, (Sahabiler gibi) sohbet halini yaşamasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here