Rüyada valiyi karşılamak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada valiyi karşılamak

Rüyada valiyi karşılamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada valiyi karşılamak dini inancınızın temiz ve güzel olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz et kadar hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen özgür ve bağımsız olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hukuk alanında öncü bir şahsiyet olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde eldeki maddi birikimi daha büyük kazançlar sağlamak amacıyla kullanacak olmayı işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ikiyüzlü birtakım insanların hilesine maruz kalacağınıza ve zarar göreceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 482 ( dörtyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1674 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Bana geçmiş peygamberler aleyhimusselam arz edildiler. Hz. Musa zayıfça bir erkekti. Sanki Şenûe kabilesinden uzun boylu birine benziyordu. Hz. İsa’yı (aleyhisselâm) da gördüm, gördüklerim içinde ona en çok benzeyen Ürve İbnu Mes'üd idi. Hz. İbrahim aleyhisselâm'i de gördüm, gördüklerim arasında ona en çok benzeyen, arkadaşınızdı yani kendisini kastediyor. Hz. Cebrail aleyhisselam'i de gördüm. Gördüklerimden ona en ziyâde benzeyen Dıhye İbnu Halîfe idi."Müslim, İmam 271, (167); Menâkıb 27, (3651).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here