Rüyada valiz toplamak görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada valiz toplamak görmek

Rüyada valiz toplamak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada valiz toplamak görmek o kişi tarafından elinize çok miktarda mal geçeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Hazine , c) İş , d) Evlat ,
# Saniyen şüpheli malınız olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eğer rüyayı gören evliyse geleceği oğlan çocuğunun doğumuna yorumlanır.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde hastalanacağınıza delâlettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ailece perişan olacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 316 ( üçyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ya Rabbi! Bizleri senden başkasına el açmaktan uzak kıl.Ya Rabbi! Bizleri Ademoğlu’nu methetmekten, kullarına ve mahlûkatına hamd-ü sena etmekten koru.Ya Rabbi! Biz senin rahmetinin muhtacı, senin ihsanının yoksuluyuz. Bizim bu fakr-u zaruretimizi ancak senin fazlı keremin giderir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here