Rüyada valiz ve uçak görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada valiz ve uçak görmek

Rüyada valiz ve uçak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada valiz ve uçak görmek namaz, hac ve cihat gibi hayırlı ameller işleyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bekar kişiler için evlenmeyi düşündükleri kimselerin bazı yanlışlarına şahit olmak sevdikleri kişiyi uyarmak ve DOĞRU yola getirmek için elinden geleni yapmak demektir.
# Saniyen kısa zaman sonra birçok güzel olayın gerçekleşeceğini bildirir. Bazı rüya tabirlerinde ise dinin maslahatına, akla ve ahiret sevabına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için muhtemelen bir tehlike yaşayacağınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 411 ( dörtyüzonbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1004 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim gazve yapmadan ve gaza yapmayı temenni etmeden ölürse nifaktan bir şube üzerine ölmüş olur."İbnu'l-Mübârek der ki: "Biz bunun Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm'in sağlığına has bir keyfiyet olduğuna hükmetmiştik."Müslim, İmâret 158, (1910); Ebu Dâvud, Cihâd 18, (2502); Nesâî, Gihâd 2, (6, 8).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here