Rüyada valiz yolculuk görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada valiz yolculuk görmek

Rüyada valiz yolculuk görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada valiz yolculuk görmek verdiği şeyin fiyatının ucuzlayacağına ve bollaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de cömert bir kadın veya büyük bir şahsiyete işarettir.
# Saniyen üç şekilde tabir olunur: a) Dünya işlerinde kazanca , c) Çalışma ve gayrete , b) Hayır ve menfaate. Bazı rüya tabirlerinde ise çevresindeki insanları etkileyecek, itibar kazanacak anlamındadır.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya ibadet ehli biri olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için başkalarının sırtından geçineceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 342 ( üçyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya ahiretin tarlasıdır. Bu imtihan tarlasını salih amel tohumları ile ekmeyip zayi eden akılsız gafillere yazıklar olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here