Rüyada valizle merdiven çıkmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada valizle merdiven çıkmak

Rüyada valizle merdiven çıkmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada valizle merdiven çıkmak muradınıza eremeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de helal mal elde edeceğinize, kuvvet bulacağınıza ve zenginleşeceğinize işarettir.
# Saniyen şu şekilde tabir olunur: a) Zühd , b) Takva , c) Tasavvuf yoluna sülük , d) Allah Tealaya ibadet ve taatte devamlılık , e) yilik ve hayır işlerine muvaffakiyet. Bazı rüya tabirlerinde ise bir ticaret yapacağınıza ve bu ticaretten oldukça kazanç sağlayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya fakirlik, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yeni doğacak bir çocuğa delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 836 ( sekizyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her iyilik bir sadakadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here