Rüyada vampirden kaçmak

85
0
PAYLAŞ

Rüyada vampirden kaçmak

Rüyada vampirden kaçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vampirden kaçmak uyumsuzluk ya da ümitsizlikle karşılaşacağınıza delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de onları sevdiğinize ve inancınızın zayıf olduğuna işarettir.
# Saniyen bedevilere işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ev sahibinin ev halkından ihtiyaçlarını gidermeye kabiliyetli olan kimseye delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya önemli bir konuda DOĞRU olanı arayacağınıza ve onu bulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir haber işiteceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 518 ( beşyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3623 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm'ı işittim. Diyordu ki: "Kim abdestinin başında Allah'ı zikrederse bedeninin tamamı temizlenir. Eğer Allah'ın ismini zikretmezse bu kimsenin sadece abdest uzuvları temizlenir."Rezin tahric etmiştir. Feyzu'I-Kadir, 6, 128).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here