Rüyada vampire aşık olmak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada vampire aşık olmak

Rüyada vampire aşık olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vampire aşık olmak zorlukları aşacağınıza ve kalıcı bir başarı elde edeceğinize delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrünüzün uzun olacağına ve helal rızk elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen güzel yüzlü yumuşak huylu tatlı dilli ve zengin kimseye yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise içtiğiniz zehir miktarınca haram mal yiyeceğinize veya haksız yere kan dökeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için sağlığınızın iyi olmadığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) Evlat , b) Mal , d) Malın elden çıkması
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 664 ( altıyüzaltmışdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Abbas r.a. demiştir ki:“İyilik ancak üç özellikle tamam olur; İyilik yapmakta acele etmek, yaptığını gözünde küçük görmek ve halktan gizlemek.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here