Rüyada vampirle sevişmek

32
0
PAYLAŞ

Rüyada vampirle sevişmek

Rüyada vampirle sevişmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vampirle sevişmek ilim ehliyseniz kadı olacağınıza, değilseniz bir davadan dolayı kadıya ihtiyaç duyacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de altı şekilde tabir olunur: a) Zevk ü şevk , b) Mal , c) Riyaset , d) Evlat , e) Şecaat , f) Haramdan sakınmak…
# Saniyen tehlikeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise söz sahibi bir kişinin size öfkeleneceğine ama size bir zararının dokunmayacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya vahşete, mamur yerlerin harab olmasına ve kötü sözlerin meydan bulmasına yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fakirseniz zengin olacağınıza, Allahın rahmetine mazhar olacağınıza, mal elde edeceğinize, bol miktarda yağmur yağacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 762 ( yediyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlar, fakir olmaktan korkarak dünyalık için çalıştıkları kadar, cehennemden korkup, korunmak için çalışsalardı, mutlaka cennete giderlerdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here