Rüyada vapur beklemek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada vapur beklemek

Rüyada vapur beklemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vapur beklemek düşmanın şerrinden güvende kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ibadetlerin Allah katında kabul olduğuna işarettir.
# Saniyen yapacağınız bir işte başarılı olamayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanı alt edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya müjdeye, mahsulünün bolluğuna ve rızkının genişliğine delâlet der. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sekiz vech ile tabir olunur: a) Şeref , b) Siyaset , c) Zikr-i cemil , d) Güzel şöhret , e) Ulvî ve yüce mertebe , f) Sefer için emir , g) İzzet , h) Kuvvet…
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 727 ( yediyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebû Osman şöyle demiş: “Kul için güzel edepten daha iyi bir mertebe görmedim. Zira aklın hayatı edeptir. Kul edep ile iki âlemde yüksek hallere, yüce derecelere ulaşır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here