Rüyada varisli bacak görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada varisli bacak görmek

Rüyada varisli bacak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada varisli bacak görmek çok hilebaz ve sert konuşan adama işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fakirleşme riskiyle karşılaşabileceğinize işarettir.
# Saniyen uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dört şekilde tabir olunur: a) Hayır , b) Hırs , c) Günah , d) Tama yani uzun emel.
# Ünlü filozof Muhammed Ufî yorumunda görevinizden azledileceğinize ve tekrar başka bir makama atanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızı toprağa gizleyeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 393 ( üçyüzdoksanüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6657 – Abdullah İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Faiz yetmiş üç kapı (çeşit) dir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here