Rüyada varlıklı olmak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada varlıklı olmak

Rüyada varlıklı olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada varlıklı olmak ticarette şansınızın iyi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hem erkekler hem kadınlar için hayra işarettir.
# Saniyen verilecek güce ve desteğe alamet olduğu gibi kişinin alacağı iyi haberlere de tabir edilir. Bazı rüya tabirlerinde ise rahat para kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda o kişiden elinize bir mal geçeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) Evlat , b) Mal , c) Uzun ömür.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 485 ( dörtyüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1761 – Hz. Âişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Her kim, kendine zulmedene beddua ederse, ondan intikamını dünyada almış olur."Tirmizî, Daavât 115, (3547).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here