Rüyada vasiyet edildiğini görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada vasiyet edildiğini görmek

Rüyada vasiyet edildiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vasiyet edildiğini görmek içtiğiniz şarap miktarınca haram mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de size yalan yere iftira edileceğine işarettir.
# Saniyen akrabalarınızın üzüntüden kurtulacaklarına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dini inanca işarettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde eski bir dostla görüşeceğinize ve büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört veçhe ile tâbir olunur: a) İzzet , b) Hürmet , c) Rif at , d) Şan sahibi olmak.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 394 ( üçyüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kul hakkına riayet, bütün Müslümanların görevi olmakla birlikte bunun en fazla ihlâl edildiği saha, İslâmî esaslardan uzak olarak yapılan ticarettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here