Rüyada vasiyetname okumak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada vasiyetname okumak

Rüyada vasiyetname okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vasiyetname okumak kaybettiğinizi düşündüğünüz bir şeyi tekrar elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlığınızın yerinde ve ömrünüzün uzun olacağına delalettir.
# Saniyen ibadet ehli kimseye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şaşkınlığa işarettir.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda değişken dostluklara işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kısırlaştırdığınız kimsenin kişiliğine göre, iyiye veya kötüye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 787 ( yediyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1882 – Yine Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kâfirin diyeti, mü'minin diyetinin yarısıdır."Tirmizi, Diyât 17, (1413).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here