Rüyada vatan için vurulmak

21
0
PAYLAŞ

Rüyada vatan için vurulmak

Rüyada vatan için vurulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vatan için vurulmak yukarıda belirtilen vasıftaki bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ayrıca yolculuğa delalettir.
# Saniyen çok zor bir döneme gireceğinize ve çok büyük bir borcun altına gireceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise eline gülsuyu döktüğünüz kimsenin sağlıklı olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için dost ve yaranlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yakın zamanda huzura kavuşulacağına yorumlanır.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 220 ( ikiyüzyirmi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4643 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Üç kimse vardır ki, bunlara yardım Allah üzerine bir haktır: Allah yolunda cihad eden; borcunu ödemek isteyen mükâteb, iffetini korumak niyetiyle evlenen kimse."Tirmizi, Fezâilu'l-Cihâd 20, (1655); Nesai, Nikâh 5, (6, 61).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here