Rüyada vav harfi görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada vav harfi görmek

Rüyada vav harfi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vav harfi görmek bahçenin görkemi kadar üzüntü ve sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hacetlerinizin reva olacağına ve dini sorunlarınızın büyük şahsiyetler tarafından çözüleceğine işarettir.
# Saniyen evliliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yeni arkadaşlıklar kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda kimseden korkmayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o mahalde bir zenginin vefatına ve oradan çıkacak sadakaya alâmettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 270 ( ikiyüzyetmiş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1902 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm her kabileye bir diyet yazdı. Hiçbir âzadlıya kendini âzad edenden başka bir müslümanı kendine mevla ittihaz etmesi, asıl âzad edenin izni olmadan helâl değildir."Nesâi, Kasâme 38, (8, 52).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here