Rüyada vazo aldığını görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada vazo aldığını görmek

Rüyada vazo aldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vazo aldığını görmek büyük bir mevki sahibi olmaya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de afiyet ve şifaya alâmettir.
# Saniyen başına buyruk bir topluluğun musibet veya husumet vaktinde evinize gireceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalıktan kurtulmaya ve bolluğa yorumlanır.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda çocuğunuzun tembel ve alçak biri olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir geleceğiniz olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 826 ( sekizyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanları düzeltebilmemiz için önce kendimizi düzeltmemiz gerekir.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here