PAYLAŞ

Rüyada veba olmak kazancınızın artacağına veya düşmana karşı zafer elde edeceğinize işarettir. Saniyen hayırların ötesinde, kişi için son derece güzel bir rüyadır.. Bazende rüyasında büyük ve geniş bir alın gören kişilerin bahtı çok açık olur ve şans her zaman yanlarında olduğundan tüm işleri yolunda gider.
Rüyada veba olmak çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, güzel günler yaşanacağına dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına inanılır.

Rüyada vedalaştığını görmek dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına işaret eder.

Rüyada vedalaşma görmek kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, kazanç elde edeceğine, gelir kaybedeceğine, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine işaret etmektedir.
Rüyada vefat eden annemi görmek kimse ile tartışmayacağına, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, bolluğu bereketi ve zenginliği bulacağına kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine rivayet eder.
Rüyada vefat eden anneanneyi görmek sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına istenilen bir birliktelikten sonra yapılacak mutlu bir evlilik yapacağına işinde başarılı olacağına özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine işarettir.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada veba olmak Mihrinur GÜVEREN tarafından 12.01.2018 – 02:07 tarihinde Kahramanmaraş / Çağlayancerit şehrinden soruldu.