Rüyada veda eden birini görmek

24
0
PAYLAŞ

Rüyada veda eden birini görmek

Rüyada veda eden birini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada veda eden birini görmek malınızı hayır işlerde harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bölge için hayır ve emniyete işarettir.
# Saniyen karı-koca ilişkilerinde mutluluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tüm dünyanın adından övgüyle söz edeceği bilge bir çocuğunuz olacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbn el-Fakih el-Hamadani yorumunda daimi olan bir ferahlık, sevinç ve devlete delâlet eder. Yine bu rüya, zevce ve çocuklara da işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mutluluk ve dost edineceğinizin habercisi yorumlanır.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 481 ( dörtyüzseksenbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyayı seven kişi ölümü sevmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here