Rüyada veda mektubu okumak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada veda mektubu okumak

Rüyada veda mektubu okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada veda mektubu okumak yediğiniz miktar kadar üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de istediğiniz şeylerin olacağını işaret eder.
# Saniyen insanlara karşı insaflı olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise elinizdeki işi bırakacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; ölen kişinin ailesinin sıkıntı yaşayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arzu ettiğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 83 ( seksenüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1761 – Hz. Âişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Her kim, kendine zulmedene beddua ederse, ondan intikamını dünyada almış olur."Tirmizî, Daavât 115, (3547).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here