Rüyada vedalaşmadan gitmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada vedalaşmadan gitmek

Rüyada vedalaşmadan gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vedalaşmadan gitmek birden fazla eşiniz varsa içlerinden birinin öleceğine veya boşanacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de küpün büyüklüğüne veya güzelliğine göre bir kadın tarafından gelecek menfaate işarettir.
# Saniyen erkek çocuğunuz olacağına ve üzüntülerden kurtulacağınıza delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kabilenizden olmayan yabancı bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için mutluluk ve dost edineceğinizin habercisi yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hırsız, bozguncu ve hasetçi kimseye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 755 ( yediyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbn A’bad anlatıyor:Hz. Ali r.a. bir gün bana:Ey İbn A’bad, yemeğin hakkı nedir bilir misin, diye sordu.Nedir ey Ebu Talib’in oğlu, dedim.Bismillah, Allah’ım verdiğin rızıkları bizim için bereketli kıl.” demendir, dedi. Sonra:Yemeğin şükrü nedir, diye sordu.Onun şükrü nedir, diye kendisine sordum.Bizi yediren ve içiren Allah’a hamd olsun.” demendir, buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here