Rüyada vekil görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada vekil görmek

Rüyada vekil görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vekil görmek düşman üzerine galip gelmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevdiğiniz kimseyle görüşürken bir sorunla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen asaleti göçmenlere dayanan bir kadınla evleneceğinize ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gönül almaya veya devam edip duran fakirliğe delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya Onun şefaatine nail olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bulunduğunuz bölgede bulunan hakimin öleceğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 633 ( altıyüzotuzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müminin emrolunduğu 3 çeşit cihad vardır.Düşmanla cihadŞeytanla cihadNefisle cihad

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here