Rüyada veli görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada veli görmek

Rüyada veli görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada veli görmek ev sahibinin birtakım sorunlar yaşayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rahatlığa tasa ve sıkıntıdan kurtulmağa işarettir.
# Saniyen ticari bir yolculuk yapacağınıza ve gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise feraha sevince nail olmaya tabir olunur.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için  bir yakınınızın öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle düşmanlık edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 87 ( seksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sürekli şikâyet ve memnuniyetsizlik, şükürden ve sabırdan yoksun gafil kimselerin en belirgin halidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here