Rüyada verem olduğunu öğrenmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada verem olduğunu öğrenmek

Rüyada verem olduğunu öğrenmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada verem olduğunu öğrenmek iflas edeceğinize ve fakirleşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de halkla iyi geçinemeyen ve sürekli bahane arayan kimseye delalettir.
# Saniyen insanlardan kötülük göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o yörede hüküm süren kimselerin kargaşa çıkararak kan akıtacaklarına işarettir.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda geleceğe ümitle baktığınıza, hayır ve mutluluk göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü ve sıkıntıdan kurutulacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 733 ( yediyüzotuzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Misafire ikram edin. Komşuya iyi davranın. Hastaları ziyaret edin. Cenazeleri teşyi edin. Ey Allah’ın kulları kardeş olun! Dünya yüz çevirdi, veda etmek üzere. Ahiretin ise gölgesi düştü; karşıdan göründü. Bugün hazırlanma günüdür; yarın müsabaka var. Kazanan cennete, kaybeden cehenneme girecek!Hz. Ali (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here