Rüyada veresiye alışveriş yapmak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada veresiye alışveriş yapmak

Rüyada veresiye alışveriş yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada veresiye alışveriş yapmak bir grup insanlara önder olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalancı ve emanete hıyanet eden biri olduğunuza işarettir.
# Saniyen hem dünyasının, hem de ahiretinin kötü olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ibadete, kalpleri birleştirmeye, neşe verici şeylere ve hitabete nail olmaya delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya birinin ekmeğine mani olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal yığacağınıza, ama o maldan hayır görmeyeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 621 ( altıyüzyirmibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

194 – Tirmizî'nin, Rifâ'a İbnu Râfi'den yaptığı diğer bir rivayetinde şöyle buyrulmuştur: "Kıyamet günü tüccarlar, fâcirler günahkârlar olarak diriltilecekler. Ancak Allah'tan korkanlar, iyilik yapanlar ve doğruluktan ayrılmayanlar müstesna"Tirmizî, Büyû 4 (1210); İbnu Mâce, Ticârât3, (2146).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here