Rüyada vergi cezası yemek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada vergi cezası yemek

Rüyada vergi cezası yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vergi cezası yemek halk arasında saygınlık elde edeceğinize, ömrünüzün uzayacağına, izzet ve makam elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir.
# Saniyen kinci bir kimse tarafından hissedilir şekilde eziyet göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aile reisinin birtakım sorunlar yaşayacağına veya hastalanacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya birçok başarıya imza atacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bölge halkının rahatlık ve nimet içinde olacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 203 ( ikiyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Darıldığın bir şeyden dolayı canın sıkıldığı zaman feryâd etme. İşini Allah-ü Teâlâ’ya teslim et. Bu niçin böyle oldu diye Hakk'a îtirâz etme. Çünkü Hakk'a îtirâz eden pişman olur. Allah-ü Teâlâ’nın kazâ ve kaderine râzı olan kimse, pek yüksek ve şerefli derecelere kavuşur. Matlûbu ve maksûdu peşînen verilir. Sıkıntıları ondan gider. Evliyânın sözlerini yerine getirip, onlara sâdık kaldıklarından ve kendilerini Allah-ü Teâlâ’ya teslim, işlerini de havale etmelerinden dolayı başkalarından üstün olur. Bir sıkıntın olduğu zaman ümîdini kesme. Duâlara icâbet eden Allah-ü Teâlâ’nın fazlından ve lütfûndan ümitli ol. Nice sıkıntı ve darlığın peşinden Allah-ü Teâlâ’nın yardımı yetişmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here