Rüyada vida toplamak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada vida toplamak

Rüyada vida toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vida toplamak yolculukta zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üç şekilde tabir olunur: a) Şeref ve makam , b) Oruç , c) Sükut ve vakar.
# Saniyen ticaret yapanların gelecek planlarında değişiklik yapmadan yollarına devam etmeleri halinde istedikleri sonuca ulaşacaklarını müjdeler. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin sizden ayrılacağına, sonra tekrar size döneceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için bir iş neticesinde tanık olarak çağrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyilik içindeyseniz iyiliğin, kötülük içindeyseniz kötülüğün sizde kalıcı olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 349 ( üçyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlığa yapılabilecek en iyi nasihat, onlara uyabilecekleri güzel bir örnek olmaktır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here