Rüyada vinç görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada vinç görmek

Rüyada vinç görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vinç görmek acemlere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zengin ve kötü huylu kadına işarettir.
# Saniyen kötü bir işe ve mal toplamaya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayra, nimete, mala ve menfaate delâlet eder.
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günahlardan arınmaya hayır ve berekete ibadet ve cenâb-ı hakkın taatına nailiyete delalettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 38 ( otuzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4317 – Ubey İbnu Ka'b radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kıyamet günü geldi mi, ben peygamberlerin imamı, hatibi ve onlar arasında şefaat etmeye yetki sahibi olacağım. Bunda övünme yok."Tirmizi, Menakıb 3, (3617).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here