Rüyada virajı alamamak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada virajı alamamak

Rüyada virajı alamamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada virajı alamamak dini inancınızın sağlamlığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de asaletsiz ve alçak kişilere önder olacağınıza işarettir.
# Saniyen yemeğe doymak ise açlıktan daha iyidir işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise makam sahibi bir kadının size galip geleceğine işarettir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kardeşinizin tutuklanacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 31 ( otuzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sen nefsini hayırla meşgul etmezsen, o seni şer ile meşgul eder.İmam-ı Şafii (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here