Rüyada vişne çiçeği görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne çiçeği görmek

Rüyada vişne çiçeği görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne çiçeği görmek kuvvet sahibi olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yapacağınız bir işte hem hayır hem şer olduğuna, bu yüzden kınanacağınıza işarettir.
# Saniyen sıkıntılarınızın son bulacağına ve işinizin yoluna gireceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise malınızın humusunu veya zekatını vermeniz gerektiğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için zulme uğramış biriyseniz zalimden hakkınızı alacağınıza, üzgünseniz sevineceğinize ve sıkıntıdaysanız sıkıntınızdan kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evde hizmet eden kadına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 835 ( sekizyüzotuzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanları düzeltebilmemiz için önce kendimizi düzeltmemiz gerekir.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here