Rüyada vişne dolu ağaç görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne dolu ağaç görmek

Rüyada vişne dolu ağaç görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne dolu ağaç görmek söz sahibi birinden büyüklük ve mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntı yaşayacağına, malınızın zayi olacağına ve bu durumu birine şikayet edeceğinize işarettir.
# Saniyen işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aile içinde birinin gurbete çıkmasına delâlet eder.
# Ünlü filozof El Yakubi yorumunda çok mala ve nimete nail olmaya alâmettir yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır, bereket, izzet, zafer ve temiz inanca işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 459 ( dörtyüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1824 – Ebu Said radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm bir şey yiyip içti mi şu duayı okurdu: "Bize yedirip içiren ve bizi Müslümanlardan kılan Allah'a hamdolsun."Tirmizi, Daavât 75, (3453); Ebu Dâvud, Et'ime 53, (3850); İbnu Mâce, Et'ime 16, (3283).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here