Rüyada vişne hoşafı içmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne hoşafı içmek

Rüyada vişne hoşafı içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne hoşafı içmek  bölge halkına üzüntü ve sıkıntı geleceğine ve işlerin kapanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gördüğünüz kan miktarınca saadet ve dünya malı kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen emanet, sır, mal ve bunlardan başka şeylerin koruyucusuna bazan da korku ve şiddetten emin olmaya alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanlarınızdan zarar göreceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda diğer domuzlar da onun yanında haram lokma yiyen, itaatinden çıkmayan, dinlerini dünyalarına satan ve Allahın azabından korkmayan alimlere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için liyakati az, müsrif bir kadın ile tabir olunur.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 908 ( dokuzyüzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1866 – Hz. Ömer radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kim çarşıya girince Lâ ilâhe iIIalIâhu vahdehu Iâ şerike Ieh, Iehü'I-mülkü ve Iehü'I-hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve hayyün Iâ yemütü bi-yedihi'I-hayr ve hüve aIa külli şey'in kadir. (AIlah'tan başka ilah yoktur, tekdir, ortağı yoktur, mülk ve hamd ona aittir. Hayatı o verir, ölümü de o verir. Kendisi hayattârdır, ölümsüzdür. Hayırlar O'nun elindedir. O her şeye kâdirdir) duasını okursa AIIah ona bir milyon sevab yazar, bir milyon da günah affeder ve mertebesini bir milyon derece yüceltir."Bir rivâyette, üçüncü mükâfata bedel, "Onun için cennette bir köşk yapar" denmiştir.Tirmizi, Daavât 36, (3424).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here