Rüyada vişne istemek

Rüyada vişne istemek

Rüyada vişne istemek  bir kimseye güveneceğinize, ancak onun sözünde durmayacağına işarettir.Saniyen evlilik işaretidir.Bazende rüyayı gören kişi düşmanlarının zehirli sözlerine maruz kalır.
# Rüyada vişne istemek velayet ve sanata delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, kendisine iyi bakmasına ve normalde sağlıklı bir insan olmasına rağmen yakın bir zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalıktan ötürü çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve maddi ve manevi olarak çok zarara uğrayacağına delalet eder.
# Rüyada vişne istemek tabiri de şöyle: a) Sebat ve azim , b) Nezrine sadakat , c) Lisanı hıfz etmek , d) Din-i İslama hizmet.
# Ünlü Alim Abdülehad Nûrînin tabirinde mal ve mülk kaybetmeye, yapacağı olumsuz davranışlarından ötürü insanların gözündeki saygınlığını yitirmeye, kalp kırmaya, ahlaklı ve dürüst bir adama yapacağı kötü davranışlara, makamını kaybedip bulunduğu mertebeden daha aşağı bir mertebeye düşmeye, çalışma hayatında başarısızlıklara, elinden çıkacak bir miktar paraya işaret eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here