Rüyada vişne istemek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne istemek

Rüyada vişne istemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne istemek takvalı, dindar, emanettar ve sözüne güvenilir fakir kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birçok veçhile tabir olunur: a) Dükkanlara , b) Berekete , c) Hizmetçilere , d) Bol ve geniş rızka.. Bazı kere de dinde ihlasa ve salaha delalet eder.
# Saniyen hem dininizin hem de dünyanızın güzel olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise servet sahibi olmak demektir.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için şu türlü de tâbir olunur: a) Emin olmak , b) Sultan , c) Zevce , d) Çocuk , e) Hizmetçi , f’) Rızık. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bölge halkı için üzüntü ve belaya işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 713 ( yediyüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4535 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cum'a gecesi veya cum'a günü vefat eden hiçbir müslüman yoktur ki, Allah onu kabir fitnesinden korumamış olsun."Tirmizi, Cenaiz, 72, (1074).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here