Rüyada vişne kaynatmak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne kaynatmak

Rüyada vişne kaynatmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne kaynatmak inançsız ve vefasız kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sır perdenizin aralanacağına işarettir.
# Saniyen makam elde edeceğinize ve saygınlık kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir olayın aydınlığa kavuşacağına işarettir.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki; ölüm tehlikesiyle karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şiddet ve meşakkata delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 151 ( yüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendini beğenen belayı bulur, zahmete düşer.Kendini beğenmeyen sefayı bulur, rahmete gider.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here