Rüyada vişne lekesi görmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne lekesi görmek

Rüyada vişne lekesi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne lekesi görmek  bölge halkı arasında husumet çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de beş veçhe ile tabir olunur: a) Riyaset , baş olmak , b) Rif’at , yücelik c) Rütbe , d) İzzet ve şeref , e) Makam…
# Saniyen zenginseniz malınızın daha da artacağına, fakirseniz zengin olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise on türlü tabir edilir: a) Nimet , b) Mal , c) Velayet , d) Mertebe , e) Riyaset , f) Şeref , g) Saltanat , h) Murada ermek , ı) Ferah , i) Sürür…
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda hem dünyasının, hem de ahiretinin kötü olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüya sahibinden dünyanın yüz çevirmesine ve bunun neticesi sıkıntıya düşmeye delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 882 ( sekizyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Uyanıklık, “İnsanlar uykudadır; ölünce uyanırlar.” kavlince “ ölmeden evvel ölmektir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here