Rüyada vişne rengi elbise

15
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne rengi elbise

Rüyada vişne rengi elbise

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne rengi elbise dindarsanız insanları DOĞRU yola irşat edeceğinize, günahkar biriyseniz sağlık ve geçim konusunda genişliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz miktar kadar mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen büyük bir şahıs tarafından zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yapacağınız bir işte zorluklarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde tehlikeli bir girişimde bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için size faydası dokunan düşmanın sizden uzaklaşacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 92 ( doksaniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nefsin ıslahı her zaman tasavvufi hayatın en büyük meselesi olmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here