Rüyada vişne rengi görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada vişne rengi görmek

Rüyada vişne rengi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vişne rengi görmek sürür, sevinç ve feraha delâlet eder. Çünkü artık zulmet gidip aydınlık başlamıştır. Bazı rüya yorumcularına göre de mal elde edeceğinize, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen erkekler için sıkıntıya, kadınlar için hayra işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya hayatınızın iyi olacağına işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda ticarette gerileyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlardan yana rahat olacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 865 ( sekizyüzaltmışbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İblis, Adem (a.s)’a hasedi yüzünden, Allah’ın lanetine uğramıştır.Yeryüzünde ilk cinayet (Kabil’in Habil’i öldürmesi) haset yüzünden işlenmiştir.Demek ki kıskanç kimseler yeryüzünün en şerli mahluklarıdır. Böylelerinden şiddetle uzak durmak gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here