Rüyada vites görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada vites görmek

Rüyada vites görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vites görmek müjde bugün size; kıyılarından ırmaklar akan cennetlerde ebedi olarak kalacaksınız işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuğuna terbiye veren anneye delâlet eder.
# Saniyen arkanızda oturan şahsın size tabi olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zenginleşeceğinize veya ilginç bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda beş veçhe ile tabir olunur. a) Küfür , b) Hayret , c) Geçimde güçlük , d) Bedbaht ve günah , e) Delalete düşmek. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kazancınızı hırsızlıkla elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 84 ( seksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlim, sahili olmayan bir denizdir.Çok şey bildiğini zanneden kimse ise en büyük cahildir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here