Rüyada vize görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada vize görmek

Rüyada vize görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vize görmek bilgin, zengin, zahit, cömert veya öncü kişiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel bir kız çocuğunuzun olacağına işarettir.
# Saniyen uğursuzluğa şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise şu vech ile tabir olunur: a) Zenginlik , b) Ortaklardan ayrılma , c) İşinden ayrılma , d) Ticareti terketme , e) Malın elden gitmesi , f) Arzu etmediği bir şeyin vuku bulması…
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için olağanüstü bir ilerleme göstereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinden küfür işiteceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 384 ( üçyüzseksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şu bilinmelidir ki Allah-ü Teâlâ’nın insanın ibadetine, taatine asla ihtiyacı yoktur. Hâşâ Rabbü’l-Alemin’in azameti insanın ibadetiyle ne büyür ne de küçülür. Yapılan bütün amellerde tek maksat Yüce Allah’ın rızasıdır. Allah’ın rızası da emirlerine mutlak bir itaatle ve sözlerinden dışarıya çıkmamakla olur. Namazdaki, taat ve ibadetteki maksat Allah rızasını kazanmaktır. Bu menfaat de Allah rızası ve Allah dostluğudur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here