Rüyada vizon rengi görmek

34
0
PAYLAŞ

Rüyada vizon rengi görmek

Rüyada vizon rengi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada vizon rengi görmek şansınızın kötü olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanlığını dışa vuracak kişiye işarettir.
# Saniyen korku ve endişeden güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o kimseye rahatlık sağlayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya dört vech ile tabir olunur: a) Ulvî bir mevki , b) Yükseklik , c) Makam ve izzet , d) Düşmana karşı zafer. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkınızın çoğalacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 273 ( ikiyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle arkadaşlık etmek, sonsuz saadete kavuşturan yolda yürümek demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here